Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jó Közérze...

Mi a véleményetek a Jó Közérzet Központról, és a vitaminjaikról?

Figyelt kérdés

De legfőképp a kép érdekelne, hogy mit gondoltok a tevékenységükről, stb.

Esetleg valaki dolgozott már náluk?

Köszi!


2010. febr. 28. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem a Lenkei-féle baromság?
2010. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyi közük van hozzá, hogy régebben megtalálható volt a Lenkei könyv az üzletükben, én úgy tudom.
2010. febr. 28. 10:48
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ahol Lenkei neve ott van, az nekem eleve kizárja hogy betegyem oda a lábam.
2010. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Megnéztem a honalapukat, ezek a Lenkei-központok új néven. csak miután ellene több helyen eindult eljárás meg vizsgálat, üzleti szempontból hasznosabbnak tűnt átnevezni. kamu az egélsz vitamin dolog és örülj neki ha csak sok pénzt kiadsz a semmire, de pont azon bukott el, hogy egy csomó vitaminban olyan nagy mennyiségben voltak hatóanyagok, hogy bőven a túladagolási határ fölötti értékek voltak.
2010. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
honalapukat = honlapjukat
2010. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Mostmár elhiszem teljes mértékben, amit írtál.

Azért tettem fel a kérdést, mert hirdettek állást, jelentkeztem, el is mentem hozzájuk dolgozni, de két nap után rájöttem a csalásokra.

Az alkalmazottakat dolgoztatják napi 10 órát, 400Ft/óráért, nincs ebédidő, kiállhatsz a főtérre, vagy az üzlet körül szórólapozni, az mindegy, hogy te nem erre jelentkeztél, senki sincs bejelentve, a vitaminok szarok.

A c vitaminjukon nincs rajta az Oéti szám sem, meg rá van írva, hogy származási hely: Kína, hívogathatod a már náluk vásárol embereket, hogy mi a véleményük a náluk vásárolt vitaminról, és ezt mondta nekem a hölgy a telefonban: " Hölgyem, most őszintén?

Mondom: Igen.

Erre a hölgy: a c- vitamintől ment a hasam, a multivitaminjuktól meg kiütéseim lettek...

Szóval ennyi a nagy vitamin biznisz.

Köszönöm szépen a válaszod!!

2010. márc. 7. 13:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Hú hát én még szedem is ezeket a vitaminokat, az alap Energiát vagy mit. Elvileg napi 6 szemet kéne bevenni, ami elég soknak tűnik, én napi egyet szoktam.

Én is jelentkeztem állásra: eladó és ügyfélszolgálatos vagy mi, még nem hívtak vissza... bár azt hiszem ez is a szórólapozásban merül ki, mivel a Plázában egyfolytában nyomják a kezembe a szórólapjaikat.

Téged egyből felvettek dolgozni? Nem is volt próbanap? Szerződést aláírattak veled?

2010. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Mint már írtam, nincs semmilyen szerződés sem, csak a szaros alkalmi munkavállalói kiskönyv.

Egyetlen egy alkalmazott nincs bejelentve.

Valószínű vissza fognak hívni, mert kell nekik a " balek"- és ezen most ne sértődj meg kérlek, mert nem rád mondom, hanem magamra is, akik bedőlünk nekik.

Ja, az Alap Energia vitaminból kell 3*2 bevenni, a Nagy Energia vitaminjukból pedig 3*3-at, és az 9 darab naponta!!

Én is kaptam ilyen vitaminokat, mert a túlórát így fizették ki, de én nem merem bevenni, amiket láttam, meg tapasztaltam, a miatt.

Ha vissza hívnak, azt fogják mondani, hogy "gratulálunk, elnyerted az értékesítői állást, deeeeee, most még mehetsz ki szórólapozni, mert nem annyira a bolt, és nem tudunk embert erre behívni".

Velem egy hétig csinálták ezt.

Ezek szerint te is szegedi vagy, ha Plazaról beszélsz te is.

Most jelenleg vannak egy páran akik ott "dolgoznak" megismertem mindegyikőjüket, és SENKI nincs bejelentve.

Ha ennyire szeretnéd, próbáld ki, reggel 10-re mégy, és este fél 9, háromnyegyed 9-ig ott vagy. Ééééééééééééés szórólapozol!!!!!

2010. márc. 8. 07:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Útisten. Igen szegedi vagyok én is. Pff mekkora átbaszás ez az egész. Már egy ideje keresek munkát, csomó önéletrajzot is beadtam, de mindig csak ilyen ügynöki munkára hívtak vissza, vagy olyanra, ami nincs bejelentve. De ha hívnak rákérdezek a szerződésre, kíváncsi vagyok mit fognak mondani. Aztán mondom, hogy el is felejthetnek a szórólapozással. Ez nekik az eladói és az ügyfélszolgálati munka? Ja... mert ha úgy hirdetnék magukat, h gyere te hülye szórólapozni a plázába 400 ft-os órabérért nem jelentkezne senki.

Azért köszi, hogy ezt megírtad :)

2010. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Nincs mit.

Egyébként ha rákérdezel a szerződésre, akkor azt fogják mondani, hogy 2 hét próbaidő, aztán szerződés.

Én meg elhittem, és örültem.

Aztán jött a felismerés....

2010. márc. 9. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!