Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jó Közérze...

Mi a véleményetek a Jó Közérzet Központról, és a vitaminjaikról?

Figyelt kérdés

De legfőképp a kép érdekelne, hogy mit gondoltok a tevékenységükről, stb.

Esetleg valaki dolgozott már náluk?

Köszi!


2010. febr. 28. 10:18
1 2
 11/15 JKVITAMIN válasza:
12%
A Jó Közérzet Központnak nincs köze a Lenkei Gábor cégeihez vagy üzleteihez. Mi egy önálló vállalkozás vagyunk. A termékeinket mi fejlesztjük, és legyártatjuk különböző gyárakkal, van olyan termékünk, amely Svájcban készül, vagy az USA-ban, vagy éppen Kinában. Minden termékünk minden gyártását bevizsgáltatjuk a svájci központú Wesslings Laboratóriummal. A C vitamin szedése néhány esetben eredményezhet hasmenést, de ez 1-2 napon belül megszűnik, a bélrendszernek hozzá kell szoknia a nagyobb dózisú C vitamin mennyiséghez. A Multivitaminok szedésekor előfordulhatnak méregtelenitési tünetek, pl pattanásosodás. Amikor elkezded szedni, a szervezeted elkezdi kihajtani az addig zsírba zárt méreganyagokat - amelyeket nem tudott közömbösíteni, ez jelentkezhet pattanások formájában is. A megoldás mindkét esetben hogy tovább kell szedni, mert attól fog megszünni. üdvözlettel JKVitamin
2012. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 JKVITAMIN válasza:
9%
Kimaradt még az előző válaszunkból, hogy minden termékünk rendelkezik OETI engedéllyel. Ezt a honlapunkon is meg tudjátok nézni a [link] oldalon.
2012. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

[link] itt is nézelődjetek, na meg a honlapjukon.

mekkora okosságok vannak itt leírva:-) Azért személyesen sem gond utánanézni a dolgoknak, főleg, hogy nagyrészt ezek itt nem igazak, amiket néhányan állítanak.

2017. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 atti-73 válasza:
Rengeteg a tudatlan ember, ti a gyógyszergyárak ideális alanyai vagytok. Szedjétek a gyógyszereket garmadával, hisz ez a cél, hogy ne egészséges emberek legyenek mert akkor ki venné a méreg drága gyógyszereket?
2017. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En most vettem 23 000 huf-ert kollagent 5 dobozzal. Ma mar egy adaggal ittam belole. Jobban birtam az edzest es kicsit ranctalanabb az arcom.

Vettem volna q10-et,de sajnos a lagyzselatin kapszula alapanyagara allergias vagyok. ( liszterzekeny vagyok nagyon sulyosan,hasmenesem lesz,ha ilyen lisztszarmazekot ( pl zselatin) eszem.)

2018. dec. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!