Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetente egy füves cigaretta...

Hetente egy füves cigaretta hosszú távon lehet káros?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Persze csak abban az esetben, ha nem 15 éves vagy.
2015. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hosszú távon igen. Leginkább azért, mert már csak és kizárólag ez lesz a hétvégi szórakozás, magyarul fű nélkül nem tudsz ellazulni. Nagyobb gond, a napi fogyasztókkal van, ők már sokszor annyira megváltoztatják az életvitelüket, gondolkodásmódjukat, hogy nem tudják normálisan ellátni a feladataikat, leginkább a több éve füvezőkre gondolok. Az egészségre egyébként heti egy spangli nem kimondottan káros.
2015. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen karos
2015. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem érzem h függőség kialakulhatna meg nem is annyira fontos ha nincs kedv akk nem is foglakozom vele csak sokkal nyugodtabb vagyok tőle ami tök jó dolog sztem
2015. jún. 14. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mintha hétvégente piálnál.
2015. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Rövidtávon is káros. Aki mást mond, hazudik.
2015. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, milyen szakértőt tisztelhetünk személyedben?:)
2015. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávon tényleg káros. De azt a hosszútávot úgysem éli meg senki.

Heti egy spangli nem fogja megrövidíteni az életedet, ebben biztos lehetsz.

Cserébe teljesen más nézőpontból tudod a valóságot és benne saját magadat szemlélni.

2015. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A függőség éppen attól szokott kialakulni, hogy sokkal nyugodtabbnak érzed tőle magad. Mondjuk belekerülsz egy nehezebb élethelyzetbe, máris jó megoldásnak fog tűnni, hogy kétnaponta-naponta szívj. Nyilván nem mindenkire igaz, de nem árt odafigyelni, én már több ilyen esetet is láttam.
2015. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!