Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Általában...

Mit jelenthet? Általában közömbösek számomra az álmaim . álmodok, vannak és kész, de ez érdekel . Előre is bocs mert eléggé zavaros és hosszú . Szóval a határhoz közel lakom ezért néha átmegyünk Ausztriába vásárolni.

Figyelt kérdés
Ez az álmom is ott kezdődött valami boltba ami tele van sminkkel stb. (Nem, nem vagyok meleg csak bőrbeteg ezért már jó ideje keresek egy alapozót. ) Ami fura volt, hogy a bátyám a lakótársam nővére és én voltunk ott. A lakótársam és egyben legjobb barátnőm családja szerintem rühell engem mert azt hiszik én rontom el a kislányukat közben meg leszbikus na mindegy. Aztán megtaláltam az alapozót és elsírtam magam örömömben hogy végre úgy fogok kinézni mint a többi ember.A lakótársam nővére egy csillogó zöld rúzst hozott nekem és azt mondta hogy tudja hogy már régóta keresek ilyent mert a húga mondta neki, és mosolygott. Ezután már M.o.-n voltam a lakótársammal és egy számomra semleges osztálytárssal . Mentünk az úton rágyújtottak ,én is akartam de felbukkant az egyik általános iskolás osztálytársam apja. Mosolyogva jött felénk "Biztos nem tudjátok ki vagyok, de...." még mielőtt befejezte volna közbe vágtam "Maga az István apukája , nemde?" rám mosolygott és kezet fogtunk. Nem mondott mást , követtük , olyan volt mintha tudat alatt tudtuk volna hogy követnünk kell . Egyszer csak egy alagúthoz értünk és ott voltak az általános iskolás osztálytársaink , osztálytalálkozó volt mint kiderült de ezt mi honnan is tudhattuk volna hisz nem beszéltünk már senkivel mert nem igazán jöttünk ki jól senkivel. A legjobb barátnőmmel mintha mindig csak ketten lennénk egymásnak ..... Köszöntünk mindenkinek aztán rá akartam már gyújtani. A két ember akikkel mentem ők is elővettek 1-1 szálat .(ÉS MOST JÖN AZ AMI A LEGINKÁBB ÉRDEKEL!!!) Az enyém pattintós marlboro volt , amit utálok és színes volt , olyan mint az ilyen LA ink-es cuccok amiken tetoválások vannak , alig tudtam megkülönböztetni a két végét , alig láttam a szűrőjét . Aztán végül megtaláltam. Rágyújottam és PÁR MÁSODPERC ALATT elfogyott és el kellett nyomnom.(ez azért is érdekel főleg mert hallottam valamit hogy álomba ez az életet jelenti , lehet hülyeség ... ) Aztán már csak ami lényeges hogy az exem néha felbukkant és bámult , nem ijedtem meg, kifejezéstelen arccal néztem vissza rá amíg el nem tűnt . Elég sok mindent kihagytam , pl a helyszín sem teljes de leginkább a lakótársam nővére és a rúzs, a hiperjól kinéző cigi ami olyan gyorsan el is fogyott, és ez az exes dolog érdekel . Előre is köszi minden választ és bocs, hogy ilyen hosszú lett. 17/F

2015. jan. 2. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdjük:


A smikek a boltben jelzik azokat az elképzeléseket, és lehetőségeket, amik várhatnak rád. Ez jelenti a pályaválasztásodat, a párválasztásodat, az élőhelyed megválasztását.Hogy elsírod magad, mikor megtalálod a mgefelelő sminket, jelzi azt, hogy tudod, mit kell tenned legalábbis megsúgják az ösztöneid,hogy boldog légy. A zöld rúzs, amit a barátnőd nővére ad neked: ami a szíveden az a szádon, illetve azt, hogy nyugodtan kövesd azt, amit a szíved diktál. (Lehet, hogy tényleg ezt is javasolja. A zöld amúgy is a szívcsakra színe, ami egyszerre jelenti az életzet és a halált is). Az osztálytalálkozó a másoknak való megfelelnio akarást jelenti, míg a cigaretta hiperjó dobozban, ami rövid idő alatt elég jelzi azt , ha olyan pályát választasz, ami a környezeted szerint menő, vagy a szüleid/felnőttek elvárásád követed,nagyon rövid idő alatt kiégsz, nem fog tetszeni.

Összeezve: vállald önmagad még akkor is, ha szenvedned kell miatta, mert csak az vezet a boldogsághoz.

2015. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!