Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet kedzeni? Menjek el...

Mit lehet kedzeni? Menjek el pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni utazás előtt van az utazás első napján és ez nagyon bosszant . Régen (12-13 éves koromig ) nagyon jól aludtam és bárhol eltudtam aludni és nem is voltam nagyon izgulós. De utána volt egy korszakom amikor nagyon érzékeny voltam és izgulós és keveset is aludtam ,ami miatt sokszor hányingerem volt szédültem . És egyszerűen nem értem hogy miert mert barátokkal ,szülőkkel , sulival minden renben volt . Mostanaban nincsenek ilyen bajaim de még mindig izgulós vagyok kicsit és ha valahova elutazunk akkor előtte mindig rosszul alszok vagy az idegen helyen első nap , vagy pl. osztálykirandulas előtt is csak két órát aludtam , mert nem tudok aludni lehet h annyirabvarom /izgulok hogy mi lesz vagy előre parázok hogy tudok -e majd ott aludni ,mert ugye ha nem alszok eleget akkor megint előjönnek a régi tünetek (hányigner stb..) . És szeretnek valamit tenni hogy alvás előtt eltudjak lazulni ,mert jövőre szeretnek Angliába menni és nem szeretném , emiatt elrontani az utazast.

2015. jún. 15. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem nem szükséges a pszichológus, mert nincsen semmi bajod. Interneten rengeteg relaxációs tippet lehet találni. Régen én is ilyen voltam, mint te de aztán nekem magától elmúlt ez a probléma, amikor egyetemre mentem. Javaslom, hogy neten keresgélj ilyen relaxációs tippeket, és ha az sem segít, és még mindig nagyon zavar a dolog, akkor el lehet menni pszichológushoz.

2015. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia :) Köszönöm a válaszodat , szerintem kipróbálom a jógát ,mert az ismerősöm is mondta ,hogy szerinte jó.
2015. jún. 15. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még mindig előjön a szédülésed, akkor menj el a pszichológushoz. 5-6 alkalmas beszélgetéssel képes rendbehozni. Amikor tizennégy évesen először mentem Angliába, előtte 4-5 hónapig rosszul voltam. A pszichológus meg egy 6 alkalmas beszélgetéssel totál rendbe hozott. Ne, tudom, hogy csinálta... De jó volt Anglia:)
2015. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!