Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Menjek el...

Mi bajom van? Menjek el pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Amióta szakítottam a barátommal (2 hónapig voltunk együtt ) azóta hallucinálok, és nagyon durva hangulatingadozásaim vannak. Általában egy nap kb 3-4 x van hangulatingadozásom, egyik percben még minden szép és jó vagy átlagos kedvem van aztán hirtelen dühös leszek és mindenkit leoltok a sárga földig kb. Ezt anyukám is észrevette állandóan nyugtat meg kérdezi mi bajom van én sem értem...És sokszor látok dolgokat pl egy látomást aztán feleszmélek hogy most itt vagyok. Tegnap éjjel háromszor is felkeltem mert hangokat hallottam ilyen sikoltozó hangot és eléggé megijedtem. Majd hirtelen elmúlt. Egyébként eddig nem éreztem semmi ilyesmit de ez már vagy fél hónapja így van, és nem voltam soha beteg vagy bármilyen szindrómás ha valaki azt hiszi. És már elmúlt a menstruációm (mert hallottam olyat is hogy mensi előtt szokott az embernek hangulatingadozásai lenni)

2015. febr. 10. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne.

De első körben pszichológushoz, és ne pszichiáterhez!

Depressziós lettél, meg alaposan összetörtél. Ez okozhat ilyen tüneteket. Túl leszel ezen is, és ha lelkileg meggyógyulsz, meglátod, semmi bajod nem lesz. :)

2015. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kálium-klorát válasza:

A pszichológus nagyon sokat segíthet. Csak ne add fe, ha netán nem jön be ! Nem stimmelhet mindenki mindenkihez.

Ha nem jó, keress másikat.

A párkapcsolat nagyon mély dolgokat elő tud hozni. Segíts magadon Isten is megsegít !

2015. febr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kálium-klorát válasza:

Szóval ne magad próbáld magad gyógyítani, hanem menj és keress igazi hozzáértő szaksegítséget. És ne szégyelld !!!

Így éttettem a közmondást.

2015. febr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat:)
2015. febr. 10. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!