Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötelező orvosi vizsgálat...

Kötelező orvosi vizsgálat munkahelyre?

Figyelt kérdés
Állást kaptam, ez az első munkám és el kellene mennem kötelező orvosi vizsgálatra, ott mit csinálnak? Könnyű fizikai munkára jelentkeztem. Milyen vizsgálatok lesznek? Le kell majd vetkőzni? Mert eléggé orvos fóbiám van és szégyenlős is vagyok... Köszi a normális válaszokat :)
2015. jún. 17. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kötelező. Dokitól függ, van aki alapos, más letojja, csak látásvizsgálat, vérnyomás, a tüdődet meghallgatja. Ennyi.
2015. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Levetkőzni is kötelező?
2015. jún. 17. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az előzetes orvosi vizsgálat kötelező. De nem kell túlságosan aggódni. Én mérnökként dolgozom egy multinál, kb. 5-10 perc az orvosi vizsgálat: meghallhatja a szívet és a tüdőt, van látásvizsgálat. Megnézi a gerincet, majd felfektet az ágyra, ahol a has tájékát vizsgálja. Végül EKG-t készít. Csak halkan megjegyzem, hogy évente van ismétlő vizsgálat :)
2015. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Baj ha még egészségügyi kiskönyvem sincs? Tüdőszűrőn se voltam még sosem. Viszont tényleg nagyon félek az orvosoktól, amikor hólyagosra leforráztam a kezem akkor sem voltam hajlandó elmenni..

Elég ha megmondom az orvosnak hogy felhúzom egy kicsit a pólóm, hogy megnézze a tüdőm vagy teljesen le kell venni? Mennyire jófejek ilyen szempontból? (lány vagyok amúgy)

2015. jún. 17. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak felül kell levetkőzni.Van orvos akinél melltartót is fent lehet hagyni,de kevés.
2015. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!