Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy tizenkét éves lány valóban...

Egy tizenkét éves lány valóban túlsúlyosnak számít ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt az év végi orvosi vizsgálat, alaposan megvizsgáltak amiben volt súly és magasság mérés. Nekem a súlyom 54 kg a magasságom 147 cm, a doktornéni azt mondta, hogy nagyon túlsúlyos vagyok és összeállított egy diétás étrendet amit be kel tartanunk.

2015. jún. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, 147 centihez ez bizony elég sok.
2015. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 160 centivel és 60 kilóval néztem ki úgy,mint egy töltött galamb,szóval igen.:/ Ehhez a magassághoz sok a súlyod.
2015. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok, 46 kg, mondjuk elég vékony és 17 éves. Húgom 160 cm szintèn, 12 éves és 52 kg és rajta már meglátszik... Szóval a 147 cm-hez ez tényleg sok:/ de ha betartod a diétát akkor semmi gond nem lesz :)
2015. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A doktornő azt mondta, hogy legalább hét nyolc kilót le kéne adnom
2015. jún. 12. 22:21
 5/8 anonim válasza:

Én is 12 éves és 54 kg vagyok csak annyi külömbséggel,hogy én 165 cm vagyok.

Én nagyon szeretek futni,szerintem próbáld ki, vagy esetleg minden nap ha van rá lehetőséged akkor görkorizz. Én is nagyon duci voltam, de egy ideje amióta nem este 8-kor vacsorázok hanem 6-kor, azóta a súlyom is meg ált és lassan egy éve ennyi vagyok.

2015. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én hétkor vacsorázok, futni nem szeretek, viszont szoktam biciklizni meg ilyenkor úszni is. Csokit, édességet azt mondta a doktornő, hogy mellőzzem, amit nem is nehéz, mert nem szeretem a csokit, max az étcsokit de azt is ritkán. Szénsavas üdítőt egyáltalán nem iszok, nem szeretem azt a marós csípős érzést.
2015. jún. 13. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Habár az enyhén erős kifejezés, hogy nagyon túlsúlyos vagy, de valóban le kéne adnod legalább 7-8 kilót. Ezek az arányok azonban kiegyenlítődnek majd azzal is, ha növésnek indulsz, de az étrendedre valóban figyelj oda jobban. Nem kell éheztetned magad, de válogasd meg, mit eszel és milyen időben.
2015. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Barna kenyér azt mondta a doktornő hogy azt nem árt enni.
2015. jún. 15. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!