Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik betegek! Van olyan aki...

Gyümölcskosár kérdése:

Pánik betegek! Van olyan aki állandóan pánikban él? Illetve folyton halálfélelme van?

Figyelt kérdés
Sajnos én hosszú évek óta vagyok pánik beteg, és állandó halálfélelmem van. Pedig gyógyszereket is szedek rá. De mégsem tudom leküzdeni. Ki mit tesz ez ellen?
2015. jún. 18. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a haláltól nem félek, csak a vele járó fájdalomtól. És hosszú évekig nem tudtam megszólalni ha harmadik ember volt a társaságban. Nem tudtam hivatalos ügyeket intézni, mert mindenen bepánikoltam. Írhatsz privit
2015. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minél több siker ellene a legjobb gyógyszer!


Kicsiben én is tapasztaltam, mikor 25 éves korom körül majdnem fél évig munkanélküli voltam, előtte meg egyetem után rögtön tök jó állásom lett, ami nagyban meghatározta az önértékelésem, és szabadidőm eltöltéséhez az anyagi lehetőségeket.


Lépések:

1) Tisztességes helytállás munkában/iskolában, cserébe fizetésért/szülői támogatásért, amiből szabadidőd tartalmas eltöltésére nyílik lehetőség.

2) Szabadidőd tartalmas eltöltése során mozogj sokat (ez már eleve kiszellőzteti az agyat, pozitív gondolkodásra hangol), adjál másban is magadra (öltözködés, ápoltság, elégedettséget szintén növeli) barátkozz emberekkel, közülük megtalálhatod a párodat is (utóbbival teljes lehet a testi,lelki harmónia).

2015. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a sikerek valóban sokat segítenek. Csak valahogy most elkerülnek engem. Sajnos most nincs munkám, és csak itthon vagyok, ez is nagyon rossz. Kimozdulni lehetne, de nincs kivel. Max. a szomszédomba. Pedig tudom, hogy kellene. Azért teszem itthon a dolgaim de ezek az érzések állandóan a fejemben vannak, és borzasztó rossz, nyomasztó.
2015. jún. 18. 11:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma el kellene mennem a fogászatra, de félek, hogy jobban bepánikolok. Amúgy is félek a fogorvostól mert rengeteg rossz tapasztalatom van. Pl: foghúzások, ami mindig fájt. Utazni is félek, ez a baj. Pedig régebben nem volt ilyen gondom. De tudom, hogy erőt kell vennem magamon mert csak így tudom legyőzni a félelmem.
2015. jún. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!