Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért történhet ez? Abortusz...

Miért történhet ez? Abortusz után nem zárult be a méh.

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kérdésem lenne hozzátok. május 29.-én volt gy abortuszom, es most Június 15-én voltam dokinál és azt mondta, hogy nem ürült ki a méh rendesen s améhszáj sem zárult be rendesen, írt fel egy gyógyszer a neve ERGAM, de a doki azt mondta, hogy ha nem változik egy hét múlva újabb műtét. Történt valakivel ilyen? tudnátok nekem tanácsot adni vagy megnyugtatni hogy nem kell új műtét, és hogy ez az ERGAM gyógyszer működni fog.. a válaszokat előre is köszönöm

#abortusz #ERGAM szedés
2015. jún. 18. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez méhösszehúzó gyógyszer, szülés után is adják annak, akinek szükséges. Azt hogy mennyire használ, majd az orvosod tudja megállapítani. Ha nem jól működik, az annyiból gázos, hogy később, ha akarsz gyereket, nem biztos, hogy elég erős lesz a méhszájad, vagyis nagyobb az esélyed a vetélésre vagy koraszülésre. Így, amikor majd gyereket vársz és mész a dokihoz, nemcsak az abortuszról, hanem erről a mostani problémádról is be kell számolnod, mert lehet, hogy veszélyeztetett terhes státuszba vesz.
2015. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszt. Kedden megyek dokihoz nagyon fèlek, hogy nem segìtett mert ugyanugy verzek, es faj, ès előjöttek a mellèkhatàsok igy sajnos màr nen tudom szedni sem. Nagyon remèlem hogy nem lesz baj. :(
2015. jún. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!