Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy éve lejárt széntablettát...

Egy éve lejárt széntablettát be lehet még venni?

Figyelt kérdés
carbo activatus... 2014 ben járt le... szerintetek bevehetem még?

2015. jún. 18. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Gyógyszert tilos lejárat után bevenni. Inkább ne kockáztass.
2015. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A széntablettát nem nevezném gyógyszernek. Nyugodtan beveheted.
2015. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

na most akkor mi tévő legyek?

Utolsó te már vettél be lejárt széntabit? tapasztalatból írtad?

2015. jún. 18. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nyugodt szívvel bevenném. A széntabletta nagyjából annyira romlandó, mint a só...
2015. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából csak azért gondolkodom a bevételén,mert ma vacsira hugom csinált tésztát, zöldséges feltéttel, amire rávágott minimális gombát.

A gomba ilyen sima fehér gomba volt. Lidlből. Csomagolt. Hűtőben volt. Az volt ráírva,hogy 9-én csomagolták. Tehát nem akkor jár le,csak akkor csomagolták. Látszólag semmi baja nem volt. Meg ki sem volt még nyitva. Ízre se volt rossz. Se barna folt, se penész.

Vagy szerintetek ez még belefér? És nem szabadna rossznak lennie?

minden esetre jobb félni ,mint megijedni..

2015. jún. 18. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Háztartási vagy más keksz nincs?
2015. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mármint mire egyek háztartási kekszet? egyenlőre nincs tünetem. mármint remélem nem is lesz:) elővigyázatosságból szedtem volna be a szántablettát...
2015. jún. 18. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Fölöslegesen ne vedd be
2015. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

A széntabletta egy nagyon egyszerű összetevőjű, minimális hatást kifejtő készítmény, nem csak vény nélkül megkapod, de nem is gyógyszertárhoz kötött.


Minden másnál már pár hónap is tud számítani, és soha nem írnék ilyet, de széntablettánál nem lesz bajod. Nyugodtan utánanézhetsz egyébként, orvost kérdezve sem fogsz más választ kapni.

2015. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!