Két éve lejárt Magne B6 csak simán nem hat, vagy ártalmas is?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Soha nem használtam drogokat soha nem próbáltam ki egyet sem. Őszintén szólva félek a használatuktól , tehát semmi tapasztalatom nincs a témában nem is értek hozzá de azt sose értettem miért van az, hogy egy ember hosszútávú droghasználat után sebes lesz az arca. mint...
Nem arra gondolok, hogy egyszer-kétszer rámegy véletlenül a bőrre, hanem hosszútávon, ha többször került bőrfelületre.
Veszek például egy Szentkirályi vizet, megiszom majd rakok bele csapvizet többször is és abból iszom. Kioldódhatnak belőle a kőolajszármazékok vagy esetleg belekerül valami baci ?
Körülbelül hétvégi alkoholista vagyok hétvégenként iszok, így vezetem le feszültséget. Sokszor berúgok ilyenkor vagy legalább ittas leszek. Ez a mennyiség ártalmas?
Majdnem 3éve észrevettem hogy a fejem tetején volt egy kis dudor de akkor még kicsi volt és nem foglalkoztam vele de most már kb 1cm széles és fél centi nagy..lehet érezni ha végigsimitom a fejemen a kezem...ha megnyomom a kezemmel akkor érezni hogy kicsit mozog a...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




