Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két éve lejárt Magne B6 csak...

Két éve lejárt Magne B6 csak simán nem hat, vagy ártalmas is?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen árthat is, ha mérgező bomlástermékek képződtek benne.
2015. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem képződik abban semmilyen mérgező bomlástermék, hiszen azt lehetne érezni. Egyszerűen csak csökken valamennyit a hatóanyag tartalma.
2015. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mérgező!
2015. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan melyik hatóanyag mérgező benne? Nem bevenni akarom, hanem a bomlás folyamata érdekelne.
2015. ápr. 29. 09:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha nincs válasz, akkor ezt a rövid "mérgező!" hozzászólást csak riogatásnak veszem. Többieknek köszi. :)
2015. ápr. 29. 09:56
 6/7 anonim válasza:
Azért ne próbáld ki:)
2015. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké. :) (Tegnap, 09:20)
2015. ápr. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:

Miért alakul ki ez sok esetben droghasználat során?

Soha nem használtam drogokat soha nem próbáltam ki egyet sem. Őszintén szólva félek a használatuktól , tehát semmi tapasztalatom nincs a témában nem is értek hozzá de azt sose értettem miért van az, hogy egy ember hosszútávú droghasználat után sebes lesz az arca. mint...

A hajlakk és a körömlakk mennyire ártalmas bőrre?

Nem arra gondolok, hogy egyszer-kétszer rámegy véletlenül a bőrre, hanem hosszútávon, ha többször került bőrfelületre.

Ártalmas az egészségre, ha a PET palackokat újra megtöltöm vízzel?

Veszek például egy Szentkirályi vizet, megiszom majd rakok bele csapvizet többször is és abból iszom. Kioldódhatnak belőle a kőolajszármazékok vagy esetleg belekerül valami baci ?

Szerintetek milyen mennyiségben káros az alkohol az egészségre?

Körülbelül hétvégi alkoholista vagyok hétvégenként iszok, így vezetem le feszültséget. Sokszor berúgok ilyenkor vagy legalább ittas leszek. Ez a mennyiség ártalmas?

Mitől van ez és ártalmas?

Majdnem 3éve észrevettem hogy a fejem tetején volt egy kis dudor de akkor még kicsi volt és nem foglalkoztam vele de most már kb 1cm széles és fél centi nagy..lehet érezni ha végigsimitom a fejemen a kezem...ha megnyomom a kezemmel akkor érezni hogy kicsit mozog a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!