Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lesz rosszabb a bőröm a...

Miért lesz rosszabb a bőröm a bőrradír után? Allergiás vagyok rá? Vegyek egy másik fajtát, vagy mindben ugyanaz van?!

Figyelt kérdés
Az arcom teli volt ilyen mitesszerekkel vagy ragyákkal vagy mi a nevük, és vettem bőrradírt, be is kentem vele, de először úgy tűnt, sikerült, a bőröm puhább lett, vagyis annak tűnt kb. tíz percig. De még több ilyen kis izék lettek rajta, és már nagyon csúnya a bőröm. Egy barátnőm is ilyet használ, de neki sikerül vele. allergiás vagyok rá vagy mi? Ha veszek egy másikat, azzal sikerülhet, vagy menjek el bőrgyógyászhoz? (szerintem nem dörzsöltem túl erősen, gyengén sem, túl sokat sem raktam vagy nem tudom)
2010. márc. 1. 18:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!