Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minecraft függő lettem, mit...

Minecraft függő lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Január óta játszok vele, kb. május óta vagyok függője, de nagyon durván. Naponta minimum (!) egy órát játszok vele, maximum hatot... Mit tegyek, hogy kigyógyuljak belőle? Év elejéig szeretnék, mert ez így nem állapot, hogy csak nyomom a gépet, és elrontom az év végimet. :/ (4,9-ről lerontottam magamat 4,6-ra)

2015. jún. 24. 11:43
 1/5 anonim válasza:

Ebből szerintem nem lehet kijutni :/

Én 2.5 évig voltam függő...

Saját szerverem is volt már a végén. Pénzt is kerestem. De egyszer csak meguntam.

Nem tudom, hány éves vagy, de azt tudom mondani

, hogy keress valami más játékot helyette

helyette pl. Skyrim

Mondjuk azzal meg az a baj hogy arra is rá fogsz függeni :D

2015. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok

Nem tudom, milyen pályát választasz, de én azt javaslom, ha már Minecraft, hogy kedj el Java-t tanulni, és Minecraft-ot modolni később.

Ez még hasznos is, és ha informatikai pályát valasztasz, akkor már sokkal könnyebb lesz később.

2015. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:) De nem informatikai pályán szeretnék továbbmenni, szóval ez felejtős sajna:D
2015. jún. 25. 11:14
 4/5 anonim válasza:

Hát akkor csak azt tudom javasolni hogy várj :D

Amúgy örülj hogy csak annyit rontottál :D

Nekem 4,9-ről 3,6-ra sikerült lerontanom, amikor még Minecraftoztam :/

2015. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uh, nehéz döntést tettem, de letöröltem. Kemény 3 napja nem játszottam vele, viszont nálam ez nagy rekord.:'D
2015. jún. 27. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!