Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, hallókészü...

17 éves fiú vagyok, hallókészüléket kell hordanom, hosszú hajam van, ezért nagyjából takarva van, de észrevehető. Ti hogy vélekednétek ha meglátnátok?

Figyelt kérdés
Lányok válaszait várom.

2015. jún. 25. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy hallókészüléked. Lehet, hogy először a normál hangomnál kicsit hangosabban szólnék hozzád.
2015. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyu. 3 hét múlva lesz az esküvőm. :) Amikor először voltam párom szüleinél, az anyósom azzal kezdte, hogy a párom rosszul hall. Mondom "tudom, már megbeszéltük. Nem baj". Kb ennyi volt. Ha valakinek megtetszel, nem azzal fog foglalkozni. Hidd el!
2015. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fiúkollégiumba járok és havonta mehettem haza,tehát lányokkal ritkán találkoztam. Azonban a nyár kezdetével más a helyzet és nem tudom hogy mit gondolnak rólam. Az a baj,hogy a legrosszabbat feltételezem. Ha valaki szemüveges vagy fogszabályzót hord az oké, de hogy valaki ilyen fiatalon hallókészülékes legyen...nos igen, nem találkoztam még hasonló korú "sorstárssal",ez is a baj, mindig csak idősebb embereken láttam.
2015. jún. 25. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanolyan természetes, mint a szemüveg. Ha szükséges, hát szükséges, nem leszel tőle kevesebb. Ha szóba elegyednénk, megkérdezném, hogy jól hallod-e, amit mondok.
2015. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az én bátyámnak is van azthiszem már alsós kora óta. Most 18 éves (az ő haja is eltakarja). Ő alapból nem az a csajozós típus,de mondta hogy a hallókészülék sohasem okozott hátrányt. :)
2015. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes és még takargatni sem kellene
2015. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, egy csomó ovis korú kisgyereken is szoktam látni. Amúgy ki a fenét érdekel? Ez egy állapot, nem okoz különösebb hátrányt semmiben szerintem. Ha egy csaj ilyeneken akadna fenn, akkor hagyd a fenébe, mert buta liba és nem ér annyit. :D

Egyébként nem vagyok képben a dologgal, de nem lehet ilyen szinte láthatatlan fajtát csináltatni? Idős rokonomnak olyan van, néha szól, hogy ne kiabáljunk, hallja (nem szokta mindig hordani és teljesen észrevehetetlen, úgyhogy sose tudjuk hogy szóljunk hozzá :D). Ha téged ennyire frusztrál a dolog, akkor lehet jobban éreznéd magad egy olyan típussal. :)

2015. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Siemens Life fülesem van és igen már próbáltam kiharcolni a hallójáratit,de az mondják az orvosok orvosok h az én halláskárosodásomnál nem lenne indokolt cserélni,ugyanis a hangzása rosszabb lenne.
2015. jún. 27. 09:22
 9/11 anonim válasza:

9 hónapos kisfiam hallássérült. Az egész életét így kell le élnie. Ha valamelyik lányt zavarná akkor meg sem érdemel Téged! Olyat keress aki mindenestől elfogad! :)


Ui.: Inkább hallássérült legyél mint szívbeteg. Ezzel még teljes életet tudsz élni! :) ( Mindig ezt mondja nekünk is a Doktornő.. :) valamilyen szinten nyugtató.. :) )

2015. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
6 éves korom óta van hallókészülékem. A hajam neke mindig eltakarta, most sikerült rávennem magam arra hogy felkössem a hajamat, és ne szégyeljem. És tudod mit? Jól tettem. Azt hittem az emberek elutasítóak lesznek, de nem. Van hogy észre se veszik, de ha mégis akkor is úgyanúgy viszonyulnak hozzám mint egy teljesen egészséges emberhez. Nekünk meg kell tanulni együtt élni ezzel.
2016. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!