Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zöld folt jelent meg közvetlen...

Zöld folt jelent meg közvetlen a körmöm mellett mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Elösszőr csak fájt az ujjam és ma reggel észre vettem hogy az egész ujjam kicsit be van dagadva és közvetlen a körmöm mellett meg jelent egy kis zöld folt

2015. jún. 26. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én elvinném egy dokihoz.

Egyébként lehet, hogy csak simán beütötted (talán észre sem vetted vagy nem tulajdonítottál neki nagy jelentőséget amikor történt.). Ha a lábujjadról van szó akkor okozhatta esetleg egy cipő is (nekem egyszer a körömágyam alatt lett egy vérümleny egy új csukától.). A másik lehetőség, hogy megcsípett valami és így reagál a tested. A harmadik amit el tudok képzelni, hogy megszúrtad valamivel (bár ez inkább vörös foltot, véraláfutást okoz nem zöld foltot)

2015. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!