Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jön elő? Hogyan lehetne...

Miért jön elő? Hogyan lehetne ezen segíteni? Esetleg pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban dadogtam, azonban ez javarészt eltűnt, viszont ha valamelyik tanárom megkéri, hogy olvassak, egyszerűen bestresszelek, nem jól veszem a levegőt, elakad a szavam, hevesebben ver a szívem és legszívesebben könnyekbe törnék ki és elásnám magam…jó mélyre.

A beszéddel nincs gond, viszont ha szintén stresszes szituációba kerülök ami még idegen számomra és a közeg is az, hasonló probléma lép fel, de nem ilyen durván. Azt már könnyen tudom kezelni, oldom a feszültséget néhány poénnal, de az olvasás része nem megy. Viszont ha olyan emberrel illetve társasággal vagyok akik mellet nyugodt vagyok, akkor nincs baj ezzel sem.

Pánikbeteg voltam két évig, aminek még vannak utórengései, és lehet, hogy ez is annak a maradványa… ha ez lehetséges.

Remélem, hogy valaki tud nekem valamit tanácsolni, mert annyira kellemetlen tud ez lenni. Főleg úgy, hogy szeptembertől új osztályban leszek, ráadásul az a tanár fog ismét tanítani, aki örökké olvastatott… plusz, a barátom testvérével fogunk egy osztályba járni, nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni. Előre is nagyon hálás vagyok a kedves válaszolóknak!



2015. jún. 26. 19:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!