Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drasztikusan megváltozott a...

Drasztikusan megváltozott a bőröm és a hajam állapota. Mi lehet az oka vajon? Esetleg járt már így más is?

Figyelt kérdés

1 éve kb egyik pillanatról a másikra kész katasztrófává változott a bőröm is és a hajam is.

Sosem volt babaőröm, de most miteszeres, pattanásos (csak az állon és nem nagy pattanások, hanem sok pici, szinte kinyomhatatlan, kemény), zsíros tapintású, fénylik, de közben meg feszül is és hámlik.

Emellett a szemem alatt nagyon sötét karikák vannak, amik nem javulnak sem a sok alvásra, sem a sok vízfogyasztásra.

Alkalmanként ödémásak is.


A hajam elkezdett hullani, rengeteg hajam volt, de 1 év alatt a negyedére csökkent, vékonyszálú, élettelen és már nem merem összefogni, mert jobb oldalt látszik a fejbőröm is, olyan kevés ott a haj.


Voltam vérvételen, mert az orvos vitaminhiányra gyanakodott, de semmi..


Szedek multivitamint, külön magnéziumot, vasat, halolajat is, illetve kovaföld port is.

Nem igazán hat.. Mármint a kovafölddel kb annyit értem el, hogy a hajam selymes puha lett, de nem hullik kevesebb és nem nő több.. (szinte alig van babahajam)

A bőrömön pedig semmi változást nem vettem észre.


Teljesen el vagyok már keseredve, mert alapozó meg korrektor nélkül szinte ki sem tudok mozdulni itthonról, olyan az arcom, mint egy pattanásos hullának kb..


Az orvosom mossa kezeit, mert minden leletem jó.. :-/


Valaki volt esetleg hasonló helyzetben? Bármilyen használható tanácsot szívesen fogadok.



2015. jún. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam, csak nekem 3 év volt, míg rájöttek a bajra.
2015. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi volt a probléma?
2015. jún. 27. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz menj, lehet hormonprobléma. pajzsmirigyet vizsgálták? női/férfi hormonok rendben vannak? (pcos-inzulinrezisztencia is járhat hasonló tünetekkel)
2015. júl. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!