Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésre gerinctorna?

Gerincferdülésre gerinctorna?

Figyelt kérdés
s alakú gerincferdülésen van ortopédián kb. 5 éve voltam akkor mondták ezt. Most is elfogunk majd menni. Szerintetek tudok valami olyan gerinctornát csinálni itthon amitől egyenesedik a gerincem? Van fitness labdám is. Nem tudtok valami gyakorlatot javasolni?

2015. jún. 27. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gerinferdülésre a legjobb gyógymód a szex!!
2015. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak nem 16 éveseknek... Nagyon kulturált vagy..
2015. jún. 27. 12:01
 3/4 anonim válasza:

Szia. Én a helyedben megpróbálnék magán rendelésben elmenni gyógytornászhoz, mivel minden gerincferdülés más ívű és annak megfelelően kell csinálni a tornát. De az biztos, hogy hátizom erősítéssel nem árthatsz. Pl. hason karral végzett gyakorlatok, vagy ha már nagy labdád van akkor azon ülve döntésben végzett gyakorlatok amikor a kar is dolgozik, plusz háton fekvésben alsó végtaggal végzett gyakorlatok pl: mind2 láb hashoz húzva és így egyiket majd másikat is plafon irányába kinyújtani.

De mindenféleképpen keress egy gyógytornász mert legalább hetente 2X kell tornázni 45 percet vele plusz otthon is.

U.I. gyógytornász vagyok így ezt tanácsolom

2015. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)voltunk kórházba és gerincfűzőt írtak fel
2015. júl. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!