Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek van hallókészüléke mit...

Akinek van hallókészüléke mit tud elmondani a legelső használatba vételt illetően? Meg az utána következő napokról?

Figyelt kérdés
Sok rémisztő dolgot olvastam a hallókészülékkel kapcsolatban, hogy van aki nem is tudja megszokni, meg hogy nagyon nehéz megszokni stb. Az enyémet most gyártják le, de szeretnék minél tájékozottabb lenni. Tudnátok mesélni róla, hogy nektek milyen volt az első néhány alkalom vele?
2015. jún. 29. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel én is hordok megmondom, hogy ez sok mindentől függ.

Pl arról nem írtál, hogy fül mögötti, bedugós vagy valamilyen más kategóriájú.

Mivel én fül mögöttit hordok, így kicsit macerás volt az első hét, aztán már rutinszerűen ment, de az illeszték szilikonos, így nem fogja sokáig törni a füledet, viszont, ha megkeményedik, akkor már sebesedhet, ajánlott az illesztéket 4-5 havonta cserélni, ha meg kisebesedik a füled, akkor valószínűleg hibás.

Amilyet hordok:

[link]

________

Ha ilyen a hallókészüléked:

[link]

Akkor lesz egy pár problémád vele, fél óránként ki kell venned, mert bepállik, megizzad, ki kell szellőztetned, az elem 2 nap alatt lemerül, rengeteget fogyaszt, az előnye az, hogy alig látszódik. Tapasztalat

___________

[link]

Erről nem tudok véleményt mondani, mert ezt nem próbáltam még ki komolyabban.

________

Hány éves vagy?

2015. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzésedet! Igen, talán a legfontosabb paramétert kihagytam, hogy az enyém mélyhallójárati lesz.

Te mennyire érzed jobbnak a hallásodat a készülékeddel? Nagyságrendekkel sokkal több mindent fogok vele meghallani, mint amúgy? Jobb lesz a hallásom, mint egy olyan embernek, akinek amúgy semmi gondja nincs vele?

Bevallom, én már kicsit szuperhallást várok el majd tőle :D

2015. jún. 29. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan dolgokat is meghallok, amit ép fülűek nem.

Most a viccen kívül mondom, hogy a tőlem 3 méterre lévő suttogókat úgy lehet hallani, mintha a te füledbe beszélnének, ha olyan hangosra tekered a hangerőt. Érdemes reggel halkan kezdeni, aztán nap közben, munka közben feltenni normális hangerőre, délután felé kicsit csökkenteni a hangerőt, mert kifogja készíteni a füled és sokszor fog csengeni, ha megerőlteted, ezt egy kicsit tornáztatni kell 2-3 hónap míg belejössz, mivel még mindig nem írtad le a korodat, így nem tudom elmondani, hogy mekkora hangerőn kell stbstb...

2015. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azta! :O 25 éves vagyok.

Az enyémen nem lesz hangerőszabályzó, számítógépen lesz beprogramozva 3 program: tvnézés, normál beszéd, meg hangos környezet ha jól tudom.

2015. jún. 30. 16:58
 5/5 anonim válasza:
Véletlenül nem a BoneBridge hallókészülékét kaptad, mert nekem is az lesz hamarosan és szívesen hallgatnák tapasztalatokat.
2016. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!