Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Clindamycin 600mg antibiotikum...

Clindamycin 600mg antibiotikum mellékhatása?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt elkaptam egy jó 2 napos hasmenést,37,5-38 c fokos lázzal elég nehezen akart keresztül menni rajtam,de kezdettől számitva egy hétre rá mikor jól éreztem magam és nem volt lázam sem begyulladt egy bölcsességfogam ,fogdokihoz elmentem és clindamycin 600 mg antibiotikumot irt fel amit elkezdtem inni napi kétszer,reggel este és nem akar helyreállni a székletem,nem hig de elég laza és volt,hogy viszkedett a végbélnyilásom is,ittam bélflóra helyreállitására gyógyszert nem tudom most a nevét!
2015. jún. 30. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem tanultátok volna, az ATB-nak az a hatása, hogy nemcsak a kóros baktériumokat pusztítja, hanem az összeset, tehát a bélműködésnek annyi. Azért ilyenkor (is) szükséges a pro- és a prebiotikumok használata, hogy segítsük a bélflóra helyreállítását.
2015. júl. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Probiotikumot ittam,4 kapszulát,napi egyet!

Mi a helyes fogyasztása a probiotikumnak?

2015. júl. 1. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
az a helyes fogyasztása, hogy nem mesterséges, rezisztens "nemhumán" baktériumomból álló szarokat iszunk. Vegyél rendes probiotikumot. És enterolt.
2015. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!