Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez igaz? Azt hallottam, hogy...

Ez igaz? Azt hallottam, hogy a csapviz "egeszsegesebb" mint a palackozott viz.

Figyelt kérdés

Allitolag a muanyag uveges vizek palackozastol a polcokra kerulesig atlagosan 6 honapot utaznak, amelybol 2 honapot valahol egy raklapon toltenek a tuzo napon, ezaltal a muanyagpalack elkezd lebomlani es engedni magabol a vizbe a karos anyagokat. Budapesten es kornyeken, valamint a videki nagyvarosokban a csapviz 3 napot utazik, es nincsenek benne (olyan jellegu) karos anyagok, mint a palackozott vizben. Allitolag a Vöslauer az egyetlen amelyik olyan muanyag uvegeket gyart, amelyek nem engednek magukbol semmit.


Igaz ez (vagy ebbol barmi)?


2015. júl. 1. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazabol nincs olyan dolog,amire ne mondanàk,hogy karos. Ezt egyebkent en is hallottam. De azt is hogy a csapviz nem tisztul meg teljesen a klortol,mivel a noi hormonok,kabitoszerek illetve a gyogyszerek benne maradnak a vizben...

En mar csak emiatt az allitas miatt nem iszom cspvizet,folyadèk gyanànt(levesbe szoktam)

Szerintem az a fontos,te miben hiszel. Udv,

2015. júl. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!