Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ragasztót mivel tudom eltávolí...

Ragasztót mivel tudom eltávolítani a bőrömről?

Figyelt kérdés

Hasi műtétem volt, a bőrt főleg a köldöknél metszették. Egy hétig le volt ragasztva gézlappal és valami jó erős ragasztóval. Most fürödhettem először úgy, hogy a műtéti területet is érte víz. Hiába szappanoztam, a ragasztó nyoma nem akar lejönni, egy koszfolt képében ott van még.


Körömlakklemosó lehozná, de az aránylag friss seb közelében még nem merek ilyen vegyszerrel matatni. Van bármilyen más mód, vagy kénytelen leszek megvárni, amíg magától lekopik?


2015. júl. 1. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd lekopik. Szintetikus oldószerekkel ne próbálkozz. A seb környékét se szabad bántani semmivel csak tiszta víz. Na jó, talán félbevágott citrom leve... de szerintem csak akkor ha nagyon zavar, a seb környékére ne csurogjon , ha megpróbálod .
2015. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Aceton
2015. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az aceton a körömlakklemosó másik neve, de azért köszönöm.
2015. júl. 1. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
sebbenzin
2015. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, Zoli!
2015. júl. 1. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!