Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikumra alkohol? A...

Antibiotikumra alkohol? A többi lent.

Figyelt kérdés
Dalacin 300mg gyógyszert szedek mert be van gyulladva a fogam. Viszont vasárnap buli lesz amire már 3 hónapja készülünk .És persze alkohol is lesz. Én sem szeretném kihagyni. De tudom hogy a gyógyszerre nem szabad inni . Ha aznap nem veszem be a gyógyszert akkor ihatok? Tudom hogy akkor valószínű elvesziti a hatását a gyógyszer . Ha nem szedem folyamatosan. De ünneplés lesz. És én nem szeretnék csak ott ülni és nézni ahogy a barátaim a családom jól érzi magát. Persze nem szükséges ahhoz alkohol hogy az ember jól érezze magát . De a közös pezsgős koccintáskor én is ott szeretnék lenni.. Esetleg volt már valaki így? Vagy valami tipp hogy mit lehet ilyenkor tenni ? Segítsetek légyszíves. Nagyon fontos.! Előre is köszönöm :)

2015. júl. 3. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Felnőni, megkomolyodni és megtanulni alkohol nélkül is élvezni egy bulit!
2015. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, voltam már így, alkoholmentes pezsgővel koccintottam és alkoholmentes koktélokat ittam, meg akartam gyógyulni és sikerült. Jól éreztem magam pia nélkül is.
2015. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!