Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen bajjal tényleg nem...

Ilyen bajjal tényleg nem lehetek orvos?

Figyelt kérdés
Kétszer műtöttek lyukas szívvel, ezen felül, enyhe szívritmus zavarom is van. Igaz én még nyolcadikos vagyok, de szeretnék egyszer szívsebész lenni. Nagyon rossz, hogy testnevelésből fel vagyok mentve, és nem tudok a barátaimmal se egy jót focizni, vagy biciklizni.

2015. júl. 6. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvos lehetsz. Szívsebész nem biztos, oda azért kell az állóképesség, de ne csüggedj, mert kardiológus biztosan lehetsz, és ők átlag több szívbeteget mentenek meg, mint a szívsebészek, és nagyon izgi katéteres beavatkozásaik vannak.
2015. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szívemmel úgy már nincs gond, hogy már ezt a foltot megtűri, amit tavaly tettek rám, a zavar meg ha jól tudom, bár nem vagyok biztos benne de kinőhető. Még csak tizenöt vagyok.
2015. júl. 6. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
szerintem szívsebész biztos nem de más pl belgyogyász, fogorvos, ilyenek igen
2015. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Belgyógyász? Az jó, az is nagyon fontos úgy hallottam, igaz még nekem sok időm van még, de kicsi korom óta szeretnék doktor lenni.
2015. júl. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!