Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik amikor meghalunk?...

Mi történik amikor meghalunk? Nem vallásra gondolok, hanem biológiára.

Figyelt kérdés
Meddig gondolkozunk a szív megállása után? Érzékeljük, hogy "meghaltunk"? Látunk még, pár mp-ig?
2010. márc. 4. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer mentem át a túl oldalra,de visszajöttem. Végtelen nyugalom és békesség áradt körülöttem. Megszüntek a zajok, én ha nem jövök vissza észre sem vettem volna esküszöm hogy meghalltam. Egyszerűen úgy éreztem megsemmisültem, nincs kezem, lábam, csak az agyammal tisztán érzékeltem a helyzetet. Azóta más ember lettem, teljesen megváltoztam. Sokkal toleránsabb vagyok, és jobban értékelem az életet. Egy súlyos, életveszélyes betegségem volt akkor.
2010. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akivel ez megtörtént, már nemigen tudnak mesélni róla... Halálközeli élményről meg már rengeteg féle leírás volt.
2010. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan érzékelnénk bármit? Hogyan gondolkoznánk? Képzelegni lehet bármit.Túlságosan el van uralkodva az a nézet hogy ez olyan mint az autó motorja hogyha leáll újra kell indítani azt kész.Ez az esetek 98%-ában nem így van!A halálnak oka is van és azt nem biztos hogy meg lehet szüntetni.És túlságosan sokan mesélnek ezt azt, de aki tényleg meghalt az ugyan nem mesél soha semmit.
2010. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tudtam. De tiltakoztam. Mondta egy hang, hogy de menni kell. A mikor ráálltam, hogy na jó, akkor azt hittem, a pokolba megyek. De nem, csak egy alagútszerű, amiben repültem. A végén ismerősöket láttam, akik megkérdezték, hogy hát én meg mit keresek ott.(úgy éreztem, neheztelnek)

De akkor már kíváncsi voltam.

Úgy gondoltam/éreztem, hogy ott fákat látok, nem tudom mi volt, csak a nagy kíváncsiságra emlékszem.

A következő pillanat egy nagy levegővétel volt, és valami

"bekúszott", vagy illant a számon, ami elhelyezkedett a mellkasi részen.

Rossz volt visszajönni, sokáig nem fogadtam el.

És igen, én is sokat változtam, de az életem is fenekestől felfordult, más irányt vett.

Most már elfogadtam és örülök, hogy ismét itt vagyok.

Ja, és a testemet végig éreztem, illetve fel sem merült bennem, hogy esetleg nincs.

2010. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!