Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Wartner szemölcslefagyasztó -...

Wartner szemölcslefagyasztó - valaki használta nem kézen és nem lábon lévő szemölcsre?

Figyelt kérdés
Van a bal belső combomon egy nagyobb, kidudorodó szemölcs, ami nagyon zavar, és nyáron néha ki is dörzsölődik. Elmentem vele háziorvoshoz, aki azt mondta próbáljam meg lefagyasztani. Megvettem a wartnert, de láttam a tájékoztatón, hogy csak kézen és lábon lévő szemölcsre való. Ettől függetlenül lefagyasztottam,mivel az orvos mondta de most kicsit megijedtem. Van olyan aki használta már más testfelületen is? Illetve ezzel mekkora bajt okozhattam? A előírtak szerint elfehéredett, égett, majd fel is hólyagosodott. Maximum nem esik le ?

#Wartner #szemölcs #szemölcslefagyasztás
2015. júl. 12. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz kellett volna menned, mert az ilyet szerintem égetik, nem fagyasztják.
2015. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én használtam máshol is a Wartnert, bevált.
2017. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!