Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit érez az, aki felvágja az...

Mit érez az, aki felvágja az ereit?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Megszeretném kérdezni h ha vki felvágja az ereit mit örténik? fájdalmas halállal hal meg az illető vagy mi lesz vele??és azután mi történik ha megtalálják? ismerősök stb.. eljárás stb...mindenre kiváncsi vagyok.kérlek mihamarabb válaszoljatok! köszönöm edina


2007. nov. 4. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen fájdalmas, ha valaki megvágja magát. A gyors vérveszeség miatt elájulhat, sokkot kaphat, maradandó károsodást szenvedhet, és halállal végződhet, ha nem kap idejében segítséget.

Ha megtalálják, akkor értesítik a mentőket, és ha nem késő, akkor ha kell, újraélesztik, és vérátömlesztést kap. A megtalálók, rokonok vagy a mentők értesítik a rendőrséget is, mert ilyen esetben az idegenkezűséget nem lehet azonnal egyértelműen kizárni.


A rendőrök biztosítják a helyszínt, és a megmaradt nyomokból kiderítik, hogy mi történhetett.


Ha a megtaláló vagy ismerős érzékeny, akkor a borzasztó látvány akár életre szóló traumát okozhat neki, és ez tönkreteszi az egész életét. A rokonságnak is hosszú ideig nagyon megterhelő a hír. Az eset anyagilag is rendkívül megterhelő a rokonok számára különösen a szegényebb családoknál.


Ha sikerül az életmentés, és magához tért, akkor a beteget pszichológus is kezeli a további következmények elkerülése érdekében.

2007. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Az előző hozzászóló már minden fontosabbat elmondott, így én ehhez egy személyes történetet tudnék csak hozzáfűzni: egyik ismerősöm egyszer próbálkozott érfelvágással, és ő nagyon szerencsétlenül járt. Nem a csuklójánál vágott, hanem feljebb az alkal és felkar csatlakozásánál (nem jut eszembe a pontos neve) és olyan mélyen, hogy lebénult a karja, de túlélte. Volt egy barnátnőm, aki 13 14 évesen akarta felvágni az ereit, de ő csak puszta figyelemfelhívásból. Nem tudom megtette e végül, mert megszakadt a kapcsolat köztünk. (de jól eltervezte, az tuti:)
2007. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
11%
ha úgy vágoja fel valaki mint az emosok (én az vok) akor esetleg csak egy kis vérzés és nagyon fáj de nem történik semmi komoj
2010. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
fájdalmat érez és van olyan aki ugymond megkönnyebül...
2011. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
hú bakker ha vki azért vág mert emo.... az gáz... mert amiatt az összes többi olyan emberre is ráragasztják h "figyelemfelkeltő" aki komoly problémákból kifolyólag vagdossa magát.....
2011. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia kovács rácz edina. Eleged lett a visítò gyerekböl vagy miér akarod felvágni az ereidet?
2015. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
29%
A harmadiknak mondom hogy az nem emos XD te kis pózer
2017. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés viszont szeretném elmesélni a történetem..

Szóval 15 éves voltam amikor összejött minden.. intézetben éltem..""szerelmi bánat"" és bekattantam.. nem tudtam csak a halálra gondolni.. szóval meg fogtam a pengét egy lassu mozdulattal végighuztam.. de dühömbe tiszta erőmből gyorsan vagdalni"" kezdtem nagyon sok vér volt a padlón aztán az ajtóhoz döltem és láttam hogy spriccel a vérem.. alapból kába voltam de ez még nagyobb sokkot adott..összeestem.. megijedtem és felhívtam barátnőmet aki egyből hivta a mentősöket.. felpofoztak es szorító kötést raktak rám .. sürgősségin még emlékezeteim szerint vért is kaptam na meg persze infúziót.. 37 kapoccsal feküdtem 3hetet pszichiátrián. fájdalom? Amikor lassan csinaltam az csípős érzés volt de amikor méregből nem éreztem semmit sem.

És.. barátnőmnek köszönhetem hogy még mindig itt vagyok :)

2018. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az utolsonal konkret rosszul lettem. Amikor magamat vagdosom nem vagyok rosszul de ha mast latok vagy hallok hogy vagdossa magat rogton elkap a rosszul let es az ajulas erzet
2021. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!