Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az jó ha 14 és fél évesen 52...

Az jó ha 14 és fél évesen 52 másodpercig bírom egy levegővel úgy hogy csak ülök és nézem a stoppert?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
EZ mire jó? Mert semmi értelme, és se nem jó, se nem rossz - de inkább a rossz irányba tendál, mert fölöslegesen terheled a szervezetedet
2015. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy az idő az koromhoz képest jó rossz vagy átlagos?
2015. júl. 14. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:

MIt akarsz ezzel? Ilyen nincs, hogy ez jó, a korodnak meg végképp semmi köze az egészhez.


MIRE LENNE EZ JÓ?


Normális ember nem ül stopperral a kezében, hogy meddig bírja levegö nélkül.

2015. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
Nem értem miért húzzátok fel ezen magatokat. Csak letesztelte mire képes a tüdeje, ez aztán tényleg vétek az emberiség ellen. Mellesleg jó ez arra, hogy a víz alatt tovább bírd, ki tudja, lehet egyszer szüksége lesz rá. Kérdező, szerintem neked meg jól bírja a tüdőd, ha jól tudom akkor átlagosan 1 percnél tovább nem szokták bírni az emberek.
2015. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Én 24 éves vagyok, fiú és meleg és 2 percig bírom.
2018. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!