Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pls, hogyan legyen nagyobb...

Pls, hogyan legyen nagyobb mellem?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki azt mondja hogy fogadjam el, elégedjek meg azzal ami van de akkor is aggaszt hogy mindenkinek sokkal nagyobb és ez az önbizalmamon is ront. Valamilyen praktikák vagy gyógyszer nincs erre?

2015. júl. 14. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok férfi szereti a kis melleket, igaz, én 85/C-vel vagyok megáldva, szóval nem mondanám űdebazinagy méretnek, plasztika, szilikon?
2015. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%
Masszírozd, naponta legalább 10-20 percet, körkörösen, lehetőleg az óramutató járásával megegyezően. Természetesen meztelenül, bár gondolom ez evidens
2015. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsának tűnik ez a maszírozás dolog..hat egyáltalán ez?
2015. júl. 14. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hízás.
2015. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy, hat-e a masszás? Gondolom ez is olyan, mint a legtöbb kezelés, embere válogatja. Próbáld ki egy hónapig, ha látsz változást, akkor hat, ha nem, akkor keress alternatívákat. Veszíteni nem veszítesz vele, nem igaz?


Ha pedig túl kínosnak érzed, kérd fel egy barátnődet, vagy a testvéredet, vagy valakit, akiben megbízol annyira.

2015. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!