Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszaka felébredtem zúgott a...

Éjszaka felébredtem zúgott a fülem, nagyobb nyomást éreztem a fejembe, és úgy éreztem mintha a fejembe szált volna a vér. Magas a vérnyomásom van mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Meg mostanában észrevettem hogy hamar elzsibbadnak a lábaim is.
2015. máj. 31. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
magas vérnyomás, vagy *
2015. máj. 31. 20:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás okozhat ilyen tüneteket, de egy stresszalapú pánikroham is.
2015. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magas vérnyomás. Szedsz gyógyszert?

Vegyél egy vérnyomás mérőt, hogy tudd, mi a helyzet.


Ügyeletre bementél? Már jobban vagy?


A lábzsibbadást mást okozza szerintem, vizsgáltasd ki magad (sztenderd válasz :))), de így van.

2015. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok még csak, sokszor mértem már a vérnyomásom de nem szokott magas lenni, csak olykor (pl. amikor nagyon nagy hőség van)


Olvastam olyant hogy mozgáshiány miatt lehetséges a magas vérnyomás, és a napokban kb egész nap csak feküdtem és ültem... ez szerintetek lehetséges?

2015. máj. 31. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:
stressz alapú pánikroham nem kizárt, sőt gyanítom akkor az miatt lehet köszönöm!
2015. máj. 31. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!