Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Megálltam a növésben?...

Thylane14 kérdése:

S. O. S. Megálltam a növésben? (többi lent)

Figyelt kérdés
163cm vagyok és 13/L. Már másfél éve nem növök,ez azért zavar, mert nagyon magas akarok lenni (min.180cm). Ami miatt aggódom hogy mindig is előbb értem a többieknél,most pedig már úgy néznek rám mint egy kisnövésű felnőttre--> rohadtul elegem van ebből. Genetika: Nagyszüleim magasak, viszont anyum alacsony(170cm), de a testvére sokkal magasabb nála. Lehet miatta leszek alacsony? Apum nagyszülei alacsonyak, viszont apa magas, szval ez pont az ellentéte :( 2hÓnapja fitneszezek, szoktam kosarazni, kiskoromban nagyon sokat úsztam és balettoztam, most pedig 1éve futok és fitneszezek+sokat nyújtozkodom faágon. Sok tejet iszok, gyümölcsöt eszek, barna liszt (Graham liszt)(teljeskiőrlésű liszt) csak ilyeneket eszek, pár hete AMORÁNTtot kezdtem enni aminek a vas, kálcium, magnézium tartalma nagyon magas.--> sok kálciumot viszek a szervezetembe. A válaszokat köszönöm! Tanácsokat kérek, viszont bioszból semmit nem vettünk ebből az anyagból. :)

2015. júl. 15. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen megálltam a növésben. Most, majdnem 18 évesen, is 160 cm vagyok. Lehet, hogy anyukádra ütöttél és alacsonyabb leszel, bár a 170 cm egy nőnél nem alacsony, az is lehet, hogy hirtelen elkezdesz újra nőni és magas leszel. Kb 20 éves korodig még nőhetsz.


Miért akarsz amúgy annyira magas lenni?

2015. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az elég rossz lenne ha megállnék. Azért akarok magas lenni hogy végre kilássak a tömegből, ne legyek 13évesen kisfelnőtt hatást keltő. A magasság kiegyensúlyozná az alakom. A magasak szebbek általában, ezzel nem akarok megbántani senkit, de ez az én fejemben így van, máséba meg fordítva. És te kípróbáltál minden lehetséges dolgot a növés érdekében?
2015. júl. 15. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nálunk mindenki alacsony. Szerintem hülyeség, amit mondasz, egy 180 centis nő is lehet csúnya... Mellesleg egy alacsonyabb nőnek egyszerűbb férfit is találnia, mert manapság több az alaconyabb srác.
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De rajtam az segítene ha magas lennék, mert kicsin vagyok csúnyácska. Te lehetsz szép alacsonyan és jó neked hogy elfogadod, de én nem bírom ki, ha belegondolok hogy ekkora maradok és a többiek 2fejjel magasak lesznek, akkor elmegy az életkedvem. :(
2015. júl. 16. 08:47
 5/9 anonim válasza:
100%
Kérdező, inkább azon izgulj, hogy az agyad nőjön még egy kicsit. Iszonyú baromságokat írsz:((
2015. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kedves kérdező, nem tudom tudsz-e róla, de a női átlagmagasság 165-170 cm. Úgyhogy anyukád nem alacsony, és te is átlagos magasságú vagy, főleg ha még nősz 1-2 cm-t (amire elég nagy az esély). Egyébként a 180 cm az egy férfinak se alacsony, és nagyon sok fiúnál kizáró ok, ha velük egymagas, vagy náluk magasabb vagy. Úgyhogy nyugodj meg szépen, teljesen rendben van a magasságod, és irreálisak az elképzeléseid.
2015. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

már nem azért, de szerinted a 13 éves korodhoz képest a 163 cm alacsony? na ne nevettes. idén novemberben töltöm a 15-öt, és már tavasz óta csak 158 cm magas vagyok, és ráadásul középső a tornasorban.


"most pedig már úgy néznek rám mint egy kisnövésű felnőttre" - szerintem meg úgy néznek rád, mint egy átlagos kamasz lányra.

2015. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
13 évesen én még egyáltalán nem aggódnék amiatt h nem növök tovább. Gyerek vagy még 20-21 éves korodig nősz..Még nagyon korai megmondani h nősz e még.
2015. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak kíváncsi voltam hogy mit tehetnék a magasság növelésért. Remélem hogy a gének nem csalnak és nem leszek alacsony.
2015. júl. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!