Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire dekoncent...

Miért vagyok ennyire dekoncentrált? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és az érettségi vizsgáimra készülök, készülnék. Az a baj, hogy képtelen vagyok koncentrálni. Amit egy fél éve egy félóra alatt képes voltam megtanulni arra most legalább 1 óra, rosszabb esetben másfél kell és még így sem vagyok biztos abban, hogy azt tökéletesen képes lennék visszamondani.


Kb. 2 hete megy így, de nem folytatódhat hosszú távon.


Szerintetek, mi miatt lehet ez és mit tehetnék ellene??


Bármilyen információt szivesen veszek.


2010. márc. 4. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt. úgyhogy abbahagytam a tanulást és alapműveltségből majdnem fulljelesre érettségiztem:)
2010. márc. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát gratulálok neked. Én inkább nem kockáztatok.
2010. márc. 5. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


annyi segítséget tudok adni hogy egy kis tornázás előtte sokat segít illetve használj multivitamint és glinko biloba pirulát szejd vagy ehhez hasonló még a béres agyvitamin vagy mi.


Amúgy azt mondják az internetes reklámok fénycsíkok annyira leterhelik az agyat hogy az felejtéssel védekezik ellenük és dekoncentrálással. Sokat internetezel ugye?

Nálam is ez van de én épp levizsgáztam:P

2010. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég sokat internetezem + össze vissza alszom és keveset. De egyszerűen nem tudok kimászni ebből.
2010. márc. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!