Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl alacsony? Mit...

Nem vagyok túl alacsony? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, de csak 134cm magas.

Mindenki csúfol miatta, hetedikesként elsősnek néznek, nagyon megalázó, kisebbségi érzésem van mindig, és úgy tesznek, mintha én egy elsős intelligencia szintjén állnék.


Mit tehetek ez ellen?


2011. okt. 14. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen változó, ki mikor "ugrik meg" a növésben.

Próbáld rájuk hagyni, ezzel kompenzálják, hogy másban nem tudnak "nagyok " lenni mint a centizésben.. :))

És lehet, hogy 3-4 év múlva, Te leszel a magasabb..

2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiam 15 éves korában, a nyári szünidő alatt 10 centit nőtt, egyébként az ész a fejedben van, nem a magasságodban, aki csúfol, annak fent nincs semmi.


Egyébként egy hormonális kivizsgálás nem árt, menjetek el a háziorvoshoz. Aludj minél többet és ne cigizz, mert az is hatással van a növekedésre.

2011. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eszembe nem jutott cigizni!

Mindig is cigaretta ellenes voltam, remélem abbahagyják, ha meg nem, akkor a tüdőrákban majdcsak megfogyatkoznak...


Nem vagyok akkora hülye, hogy tönkretegyem a szervezetemet füsttel és nikotinnal.

2011. okt. 14. 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:
O.K. Okos vagy. Mondtam én! :-))))))))))
2011. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
13 évesen énis ezt mondtam...:D mostmeg cigizek
2011. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egészségedre!
2011. okt. 15. 12:45
 7/10 anonim válasza:
most teheted az okosat. de késöbb minden más lesz hiddel:)
2011. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, akkor szinte biztos hogy kiírom ide, de most még mindig azon az állásponton vagyok, hogy az életben nem fogok cigizni. Még ha a legjobb barátom kínálna, ha egyáltalán cigizne, akkor sem szívnék bele egyet sem.
2011. okt. 15. 18:38
 9/10 anonim válasza:
0%
13 évesen nem is szokás, cska a nagyon retardáltak körében. majd ha középsulis leszel..
2011. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most is gimibe járok :)
2011. okt. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!