Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha minden nap korán (5-6...

Ha minden nap korán (5-6 körül) kelek, csak heti egyszer kelek 9-10 óra körül, az egészségtelen?

Figyelt kérdés
Bármi, amit tudtok a témàról (korán, későn kelés előnyei, hátrányai, kihatása), szívesen fogadom, köszönöm! :)

2015. júl. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lefekszel időben, akkor nem gond.

Az 5-6 órai kelés nem egy ritka dolog az embereknél.

2015. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor alszol el. Hajnal 2-től édes kevés lenne.

Ha alszol legalább 6 órát (de inkább 7-et) az teljesen jó. Nem alszod át a fél napot, nem nehéz alkalmazkodni a sulihoz/munkához, ilyenek.. hátránya nem nagyon van, szerintem. Ha egyébként eleget alszol.

2015. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem attól függ hogy mikor kelsz henm hogy mennyit alszol.ha minden nap 7-8 órát akkor tökéletes.
2015. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan kelnek ilyen korán, de én arra gondoltam, hogy ha amikor 6-kor kelek, 8 órát alszom, mikor 9-10-kor, 4-5 órával többet. Ez a rendszertelen alvásmennyiség nem ártalmas, nem zavarja össze a bioritmusomat vagy ilyesmi? Lehet ennek valamilyen hátránya, és keljek inkább mindig korán, akkor is, mikor alhatnék tovább?
2015. júl. 16. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rendszertelen attól, mert egy héten egyszer többet alszol. A legnagyobb hátrányod max az lehet, hogy annyi alvás után nehezebben alszol el éjszaka, de van akinél még ez sem.
2015. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!