Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Kb. Fél éve sose tudok időben aludni,mert bármikor fekszem le nem tudok elaludni csak órák múlva. Sajnos emiatt nagyon fáradt vagyok egész nap,amíg iskola volt a tanároknak is feltűnt,hogy kevésbé vagyok aktív az órákon,nem igazán figyelek oda arra amit mondanak. Ez pont a legroaszabbkor jött,hetedik osztály félévkor. Aztan jött a nyár és még később kezdtem lefeküdni.1-2 óra fele,de így is csak 3-4-kor alszok el,pedig fáradt vagyok. Valaki tudna segíteni ez mitől lehet és mit tegyek ellene?

2015. júl. 20. 01:31
 1/8 anonim válasza:

Csak szellemileg vagy fáradt, fizikailag nem. (még ha ezt nem is így érzed. )


Probald meg, hogy futsz este amikor már huvosebb van, par km-t, én olyan 5 alatt nem futnék, de ez egyéni. Ha az alvas a cél akkor 5 ala ne menj.

2015. júl. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amíg tanítás volt hetente volt kétszer táncom este 7-ig és akkor se aludtam időben :/
2015. júl. 20. 01:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Most vagy a melegtől vagy insomniád van
2015. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha insomnia,az ellen mit lehet tenni?
2015. júl. 20. 01:43
 5/8 anonim válasza:
áj ken get nó szlíp
2015. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Normális választ,kérlek.
2015. júl. 20. 02:00
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. júl. 20. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!