Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hozzászoktam a glicerines kúphoz?

Hozzászoktam a glicerines kúphoz?

Figyelt kérdés

Krónikus székrekedésem van, belső aranyeres csomó és vissza visszatérő végbélrepedés miatt gyakran kellett glicerines kúpot használnom. Most már anélkül nem is tudok székelni. Természetesen voltam proktológusnál de mindig kúpokat ír fel amik csak napokig segítenek.


Sok folyadékot fogyasztok, fehér kenyeret, tésztát, burgonyát elhagytam.

Van valami ötletetek hogyan szokhatnék le a kúpról?

Napi mozgás is meg van.



2015. júl. 21. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg a tejes meg a sok rostos tartalmú ételek? vagy vannak ilyen hashajtó lekvárok a patikában. vagy lehet venni mira vizet. ha ezektől megjön a székleted akkor már a kúpot is el tudod majd hagyni
2015. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
án banánra itszok atcimel vagy danonde activiát. Vagy lenmagolajra kávé, vagy kefir és kávé, killetve aszalt szilva és tej, vagy joghurt.Ezek meghajtanak. Segít tovább az aszalt sárgabarck is
2020. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!