Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek leszokhatok e...

Szerintetek leszokhatok e kockázatmentesen az alkoholról magamtól az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok.Ha nem sikerül leszoknom az alkoholról szeptemberig,akkor szeptemberben lesz egy éve,hogy alkoholista nő vagyok.Eleinte 2 naponta.Most már naponta 2 doboz sört iszom.Hétvégén 4 is elmegy.Számíthatok komoly mellékhatásra ha abbahagyom?Anno a dohányzást egyik napról a másikra tettem le.Ez nem tudom,hogy működni fog-e.
2015. júl. 21. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha nem is olyan radikálisan, de fokozatosan sikerülhet. Csak rajtad műlik. Az a legnagyobb probléma, hogy a kor előrehaladtával csökken az erős akarat és kitartás.
2015. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy alkoholista lennel (meg no letedre sem) napi 2 doboz sortol. Persze folosleges minden nap inni, de ettol meg nem vagy alkoholista.

Nem hinnem, hogy barmilyen mellekhatassal lesz Rad ha nem iszol tobb sort. Hianyozni fog es ennyi.

2015. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
Még akkor is messze állnál a fizikai függéstől, ha minden nap letolnál 4 sört. Nyugodtan állj le, nem lesznek tünetei (leszámítva persze, hogy pszichés alapon feszültté válhatsz, de ezzel meg kell birkózni).
2015. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!