Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy csak napi kb.4...

Normális, hogy csak napi kb.4 órát tudok aludni ebben a nagy melegben? Más is van így? Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted más mennyit alszik ebben a hőségben? Van aki még anyit sem tud.
2015. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Én nappal használhatatlan vagyok.

De aludni sem bírok.

Aztán éjszaka, amikor a nappalhoz képest hűvösebb van, úgy éjfél és hajnal 4.00 között... akkor tudok pihenni, de akkor sem rendesen aludni.

Viszont ez engem kikészít.


Fáradt vagyok, minden apró dolog miatt odaszólok, kibírhatatlan vagyok. Nálam ez a hatása. :(

2015. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként csak délelőtt kb. 10-ig vagyok fáradt, délután már nem, este meg pláne nem. Aztán 11-kor, vagy éjfélkor lefekszem, de csak hajnal 2 körül tudok elaludni és az az érdekes, hogy szinte percre pontosan 6-kor felébredek. Akkor olyan vagyok, mint a mosott sz*r, de persze visszaaludni már nem tudok.
2015. júl. 22. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok, mint a hulla. Éjféltől hajnalig minimális alvás, de az is mint nyúl a bokorban.

Agyam is olyan mosott, már egy keresztrejtvény is kifog rajtam.

Ha lesz jártányi erőm, esőkérő táncot járok, mert ez már kibírhatatlan. De a héten még ez lesz.

Pokolban sem lehet melegebb. Szívás, ha mégis.

2015. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egész nap csak döglődök a dög melegben és este meg éjfél körül alszok el... Áááá nagyon meleg van
2015. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Ezért kell hajnali 3 rá járni dolgozni napi 13 órában utána otthon dolgozni és nem lesz gond az alvás
2015. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!