Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja vettem észre hajmosá...

Pár napja vettem észre hajmosás közben, hogy fáj a jobb fülem mögötti csont, lent és attól jóval feljebb is a fej/koponya csontom, ahol kicsit "göbösebb"?

Figyelt kérdés
Akkor is érzem, ha fekvő helyzetben forgolódom. Tehát nyomásra érzékeny, alap helyzetben nem fáj egyik sem. Olyan érzetre, mintha be lenne gyulladva és fáj. Emellett eléggé aluszékony vagyok (bár most a 35 foktól is nehéz eldönteni). Mitől lehet ez? Volt már valakinek hasonló?

2015. júl. 22. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete volt ott fájdalom, de a nyaki gerincemtől volt, mert nyaktornára elmúlt, persze lehet más is, mutasd meg szerintem a háziorvosodnak.
2015. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is egy opció lehet.. más a huzatot is mondta - éjjelre a ventilátort bekapcsolom magamnak pár napja, mert nem bírnék másképp aludni..
2015. júl. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!