Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnál is van ilyen? Megfájdul...

Másnál is van ilyen? Megfájdul a hasam a sok "szemét" kajától.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem hogy ha sok hülyeséget összeeszek mert a haverokkal lógok a városban,akkor elég kellemetlenül érzem magam egészen addig míg nem eszek valami "normálisat",mondjuk főtt kaját vagy gyümölcsöt,zöldséget nyersen.


Pl.: egyik délután mozizni mentünk többecskén,és egész délután chilis csipszet,valamilyen szószos tortillát,energiaitalt,2 felest meg még valami csokis vackot küldtem le,este mikor hazaértem azt hittem meghalok hogy ehessek egy tányér zöldségelevest :D


Talán ez lenne a jelzés a szervezetem részéről hogy mit egyek és mit ne?


16/L


2011. aug. 22. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Yes.
2011. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%

1.Nem kéne energiaitalra alkohol inni.

2.Nem kéne energiaitalt inni.Nem üdítő.

3.Tényleg nem kéne ennyi mindent összezabálni.

4.Ez a szervezeted részéről jelzés,vedd komolyan!

2011. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én egyenesen undorodom a szemét kajáktól, az energiaitaloktól, a gagyi édességektől egész kis korom óta. Érdemes ezekre a jelzésekre figyelni, mert segít megőrizni az egészséged.
2011. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Amiket felsoroltál, csupán nassolni valók.Arra nem jók, hogy jóllakjál velük.Tehát nem csoda, ha éhes maradsz, hiába tömöd magad tele ezekkel.Ha "csavargás" közben megéhezel, de nincs időd beülni egy étterembe főtt ételt enni, akkor inkább vegyél egy péksütit,vagy pizzaszeletet és hozzá rostos üdítőt vagy tejeskávét, csokis italt.Az is gyorsan elfogyasztható és laktatóbb ennivaló, mint a csipsz.
2011. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha nem szól bele senki se a dolgaimba,amúgy úgy intézem hogy 1,vagy ne éhezzek meg (reggeli után indulok és ebédre otthon vagyok,vagy ebéd után indulok és vacsira érkezem)

2,ha mégis megéhezem,vagy hosszabb az út,bemegyek egy boltba és veszek kiflit,sajtot,joghurtot meg valami zöldséget amit szeretek és jóllakok egészséges kajával.


A példa,csak egy példa,nem ez a megszokott nálam,viszont ezen a napon volt legjobban kikészülve a gyomrom.

2011. aug. 22. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Én pl 1 hétig amíg nyaraltunk, ugyanígy jártam. Mindig gyorsakat ettünk, hambi, hot dog, gyros, stb és 4 napra azt hittem meghalok, úgy fájt a gyomrom. Aznap beültünk egy menüre és százszor jobb volt!
2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jelen. Amúgy ha ilyen sok "szemét" kaját eszel, hozzá energiaital+alkohol, akkor ne csodálkozz hogy rosszul leszel :D De ilyen előfordul velem is bőven, de pl egyik nap mikor felkeltem, egy ideig még nem ettem semmit és olyan 1-2 óra fele az első ami a gyomromban landolt az egy kókuszgolyó, de miután megettem úgy éreztem mintha abból vagy 10-et ettem volna. Máskor meg mentünk fagyizni, azután is rosszul lettem.

Nekem lehet annak vehető be hogy az elmúlt években tényleg normálisan eszem, és igyekszem egészségesen is, de emberek vagyunk na, nem mindig sikerül :)

A legfurább akkor volt mikor sok szemét kaja után mikor hazaértem és lecsót találtam itthon (úgy utálom azt a kaját hogy el nem tudom mondani), úgy elkezdtem falni mint aki szereti :D Viszont azóta se eszem meg :D

18/l

2011. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
énis ezt szoktam érezni a mekis sajtburgeről, meg a chipstől... olyan mintha meglakná a hasamat és érzem hogy ott van és nyom :D
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van. És egyébként mindenkinél. A szervezet jelzi, mire van szüksége, csak a legtöbben nem figyelnek rá. De ha figyelsz rá, idővel érezni fogod, mikor mit kell enned. Mondjuk túlzásba sem szabad vinni, sajnos én elkövettem azt a "hibát", hogy évekig csak egészséges, bio gyümölcsöt, zöldséget, húst fogyasztottam, és most elköltöztem, és képtelen vagyok megenni a boltokban kapható, paradicsomnak meg uborkának csúfolt, íztelen, színtelen sz*rt, rosszabbul leszek tőlük, mintha egy hétig nem ennék semmi ilyesmit...
2011. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetes reakció, így jelez a szervezeted, hogy ne kínozd szemét kajákkal.
2011. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!