Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szédülni, majd a látóterem felére beszűkült, végtagjaim elkezdtek zsibbadni és hirtelen elfelejtettem beszélni/olvasni. Majd minden kitisztult. Ez mi lehetett?

Szüleim orvoshoz nem akarnak elvinni...


2015. júl. 23. 21:57
 1/4 anonim válasza:

Lehet fáradtság miatt, de nem árt ha elnézel az orvoshoz.

Nekem is volt már hasonló, csak én nekem minden lassan elsötétedett, megszédültem aztán minden kitisztult (egyszer egy nap többször is előfordult).

Én nem tekintettem be a dokibához, mivel fölösnek tartottam, de a te eseted "durvábbnak" hangzik, úgyhogy ha még egyszer előfordul, akkor mindenképp látogasd meg!

2015. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

#1 vagyok ismét.

Lehet, kicsit "ijesztően" hangzott az, amit a végén írtam. Úgyhogy csak szólok, hogy nem biztos az, hogy valami komolyabb gond lehet ott. Nehogy nekem valamit úgymond beképzelj és azért legyél rosszul.

De ha előfordul ismét, akkor fordulj orvoshoz.

2015. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lesz, aludtam egyet, már jobb. Lehet, hogy tényleg csak fáradt voltam.
2015. júl. 23. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől is, vagy attól hogy leesett a vércukrod, velem ezekben az esetelkben fordul elő ilyen.
2015. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!