Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kevés a vérzés. Ennek mi oka...

Kevés a vérzés. Ennek mi oka lehet?

Figyelt kérdés
A barátnőm már az 5. napjában jár a havijának. Az első 3 napon még minden rendben volt. 1 nap normális mennyiségű a vérzése. A második és harmadik nap nagyobb mennyiségű a vérzése ahogy szokott neki lenni. De a negyedik napban eléggé megcsappant a vérzése. A negyedik napban már nem kéne neki sok vérzésnek lennie de ez még a szokottnál is kevés most. Bár én arra gondolok, hogy csak változik neki ez a dolog. 17 éves. Eddig még sosem volt semmi panasza mensi alatt de most elkezdett neki fájni a lába ami a mensi velejárója tud lenni. Meg sosem volt neki olyan, hogy pontosan időbe jött volna meg neki. Szerintem csak változik neki ez a dolog, de nem vagyok benne biztos. Szerintetek mi lehet?

2015. júl. 24. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves korában jött meg neki először? Mert ha 13-14 akkor már úgy 17 éves korára nagyjából be kellett volna állnia. Egyébként változhat még ennyit, de az is lehet, hogy csak stresszes volt (vagy netán megfázásra stb kapott valami gyógyszert), vagy sok c vitamint evett...nagyon sokminden befolyásolhatja a mennyiséget.
2015. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!