Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy fittebb,...

Mit tehetnék, hogy fittebb, frissebb legyek?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja vettem észre, hogy nem érzem magam frissnek. Ha 8 órát alszom, akkor sem ébredek pihenten. Máskor nem okozott gondot a korai felkelés, (volt, hogy 11-kor feküdtem le és 3-4kor már fel tudtam kellni, de 5-6-kor biztosan)most még hétkor is alig tudok felkelni.

Elkezdtem tornázni esténként, így lehet, hogy ez is az oka annak, hogy este pedig nem tudok elaludni csak olyan 11 körül. Mit tehetnék, hogy ne aludjak annyit? úgy érzem, így feleslegesen töltöm el azt az időt, melyet alvásra fordítok, mert még csak nem is leszek pihent tőle. (1000 mg-os Eurovit C-vitamint szedtem, most ugyanezt a mennyiséget pezsgő tablettában és hozzá Eurovit multivitamint szedek, s próbálok sok zöldséget, gyümölcsöt enni, de semmi sem használ.)

Nem akarok ennyit aludni! Pezsegni, élni szeretnék.

26 L


2010. márc. 6. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudok ajánlani természetes hatóanyagú terméket, amit szívesen megadok, ha felvesszük a kapcsolatot:goldengrace01@gmail.com
2010. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából már így is sok gyógyhatású készítményt szedek, s nem szeretnék még többet. De ha leírod a nevét, vagy a céget, aki gyártja, azt megköszönném.
2010. márc. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!