Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok.9 hetes terhes...

Babát várok.9 hetes terhes vagyok. De 3-4 napja folyamatosan görcsöl a gyomorszájam. és hányingerem van. És amint fizikai munkát akarok végezni, rosszul leszek és begörcsölök. Lehet hogy valami baja van a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ez nálam is elég gyakori tünet volt. Volt, hogy annyira fájt, felegyenesedni sem tudtam. Szerencsére szülés után elmúlt.
2013. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az első trimeszterben nem túl jó fizikai munkát végezni.
2013. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem. csak várandós vagy.
2013. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nem igazán kellene fizikai munkát végezned akkor, mert ha rosszul emelsz esetleg valamit, vagy rosszul mozdulsz, abból lehet gond. Minden jót neked!
2013. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 8 hetes vagyok és nálam is egyszer-egyszer előfordult ilyesmi. Pihenj sokat és amikor kezded érezni a gyomorsavat egyél egy kekszet. És ne végezz nehéz fizikai munkát, lehetőleg a terhesség végéig.
2013. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy attól görcsölhet a gyomorszájad, hogy túl sok a savad.- Előző voltam
2013. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!