Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyankor mi van, ha jobb...

Olyankor mi van, ha jobb kézzel írok, de amúgy minden egyebet bal kézzel csinálok?

Figyelt kérdés

Bal kézzel is tudok írni, de valami okádék módon, szóval:D valaki megkérdezte nemrég, nem lehet-e, hogy első osztályban át szoktattak a jobb kezemre, és eredetileg balos vagyok. Jobb kézzel csak írni szoktam. Ez mit jelent?


21L



2015. júl. 27. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
A táskámat is mindig a bal oldalon hordtam/hordom, jobbon nem bírom elviselni. Ilyen finom mozgásokhoz, mint az írás, köröm festés, sminkelés stb, nem tudom a bal kezemet használni, legalábbis nem gyakran.
2015. júl. 27. 17:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és Tudtommal anyukám is balkezes, csak át szoktatták. De ő is jobb kézzel ír, más dolgokat meg ballal.
2015. júl. 27. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Te egy részben átszoktatott balkezes vagy.
2015. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent bővebben?
2015. júl. 27. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy előny.

Pl simán kanalazhatod a levest, miközben írsz egy levelet.

2015. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most annyira nem előny, hiszen egyfajta identitászavarom lett emiatt :D
2015. júl. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!