Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig összetöröm magam. Miért?

Mindig összetöröm magam. Miért?

Figyelt kérdés
Ráadásul teljesen butaságok miatt. Múltkor kizártam magam véletlenül és kopogtattam, de nem nagyon akarták kinyitni és mérges voltam és erősen kopogtam, amitől letört a 4. ujjamról a bütyök és az ujjtő is eltört. Észre se vettem, csak másnap, mikor bedagadt, fájt is. Oké, meggyógyult, bár bütyköm nincs. Tegnap egy illető felidegesített és fejen vágtam hatalmas erővel, amitől eltört a csuklóm, de totál. Szintén nem vettem észre, csak pár óra múlva, mert fájt. Most is úgy fáj, ha megmozgatom, hogy hihetetlen. Miért történnek ezek a felesleges hülyeségek?

2015. júl. 28. 12:04
 1/2 A kérdező kommentje:
És 20/F
2015. júl. 28. 12:06
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nem az összetöréssel van gondod, hanem az agresszió kezeléssel. azért történnek ezek a felesleges hü lyeségek, mert te magad is felesleges hü lyeségeket csinálsz. ps ha valaki felidegesít, nem az a megoldás, hogy fejbeb aszod. menj el pszichológushoz és kérj valami nyugtatót a dührohamaid ellen.
2015. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!