Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hanyadik emeletről kell...

Hanyadik emeletről kell kiugranom hogy tutira meghalljak? Állítólag ha a 4dikről ugrok ki akkor csak összetöröm magam ha meg a 8dikról akkor tuti meghalok csak félek egy kicsit tőle hanyadikról csináljam meg.

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez államtitok.
2011. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Próbálkozz!


Először kezdd az elsővel és haladj felfelé...

2011. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A nyolcadikról is túlélték már jópáran. Persze sérülésekkel és nagy kínok közepette, mindenféle végtagtörésekkel. Hetekig kórházban, esetleg örökre kerekesszékhez kötve


Szerintem ne csinálj ilyesmit. Régen nekem is voltak ilyesmi gondolataim (mondjuk panelról leugrás nem mert a környéken az nincs), de így évekkel később úgy gondolom sokkal jobb hogy nem tettem.

2011. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stella90 ***** válasza:
100%
hát nemrég a mi házunkról a szomszéd lépcsőházban leugrott egy nő a 10.ről...már nem él :(
2011. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az a tuti hogyha felmászol a tetejére:D

Mondanám hogy ne tedd, de ha valaki komolyan öngyílkos akarna lenni akkor nem az lenne az első gondolata hogy feljön gyakorira és megkérdezi hogy hányadikról tudja magát kinyírni tutira.,..nemszeretem az önsajnáltatást:))

2011. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemethhedi válasza:
ugorj le egy felhőkarcolóról, az a fegegyszerűbb
2012. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!