Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most ez mi? Allergia? Na de...

Most ez mi? Allergia? Na de mire, mit csináljak?

Figyelt kérdés

egészségügyi kérdés...

a bőröm 2 napja csúnya, főleg az arcomon.

a karomon és a combomon van 1-2 akne, de arra van bőrlemosóm.

De az arcom sosem szokott csúnya lenni, de most nagyon száraz, húzódik, és egyfolytában piros, kivan pattogva és annyira fáj, mintha megégette volna nyáron a nap.

nem váltottam arckrémet, már 6 éve u.a. használom, most másrt gyógyszertátit kentem rá, igy jobb, mert nem húzódik.

DEe annyira félek, hogy mi van vele, testápolóra eddig nem voltam allergiás, de nemtudom mi lehet velem... mivel kenjem magam, nemtudok krém nélkül létezni, mert száraz vagyok.

17 éves lány vagyok, és nem sminkelem magam


2010. márc. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyon száraz bőrnél kialakulhatnak ilyen tünetek. Főleg, ha még egy kis szelet kaptál a napokban.
2010. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot 1 bőrgyógyásznál! Ő megmondja, h mi okozza a betegségedet! És ír fel gyógyszert, ha szükséges.
2010. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem.

de mit csináljak? mivel kenjem?

2010. márc. 6. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Első voltam, az is lehet valami allergia. Igyál Sandozten pezsgő tablettát naponta 2x1-et. Gyulladáscsökkentő, és allergiára is jó. És ha nem múlik valóban bőrgyógyász. Nem tudom mivel kenjed, nem vagyok szakértője, és nehogy olyat ajánljak ami még többet árt,mint használ.
2010. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!