Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly a baj? 2 éve volt egy...

Komoly a baj? 2 éve volt egy térdműtétem (elszakadt a kereszt -és oldalszalagom+porcleválás), és ez mára már helyrejött.

Figyelt kérdés
... jártam gyógytornára, minden rendben volt, de mivel én versenyszinten sportolok, és múltkor rosszul estem, és azóta egyszerűen nem bírom rendesen kihajlítani a térdem, meg fáj, ennek ellenére viszont ugyanúgy játszom térdgéppel, csak épp óvatosabban (és ezáltalál rosszabbul is). Szerintetek megnézessem orvossal vagy majd elmúlik magától? Ugye nem szakadt el megint? Nem élném túl... (20 éves lány)
2010. márc. 7. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben nem várnék a csodára. Légyszi menjél vissza ahhoz az orvoshoz, aki műtötte a térdedet.
2010. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Oda nem mehetek, vagyis nagyon messze van a lakóhelyemtől. A háziorvos az a baj, hogy semmit nem ér. :S
2010. márc. 7. 11:25
 3/3 anonim válasza:
Azért nem tudod kinyújtani a lábad, vagy úgymond beakad, mert lehet hogy az egyik porc le van törve a térdedből, mégpedig gyakori a belső meniskus leszakadása, és ez beékelődik a 2 térdcsontod közé. Ennek a probléma megoldására szolgál az artroszkópiás beavatkozás. Mindenesetre ilyesfajta sérülésnél nem szabad eröltetni a térdet, de ha nem szeretnéd operáltatni, és fáj a térded, akkor gumis térdvédővel megszűnnek a fájdalmak.
2010. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!